שחף - אימון אישי ועסקי
שחף אימון והדרכה - מאמרים
מחוויות המשתתפים בסדנה פשוט להיות מאושר


"קיבלתי כלים להתמודדות עם מחשבות ורגשות מטרידים העולים בי במהלך היומיום. הסדנה היתה מאוד מעשית ותורמת; היא לימדה אותי כיצד להתמודד עם הפחד ממפגש עם אנשים חדשים, ליהנות מנוכחותם ולהביא את עצמי לידי ביטוי באופן חופשי.
עינת (תזונאית)"


"קיבלתי כלים המאפשרים לי להיות מאושרת יותר! למדתי כיצד להתמודד עם כאב ולצמוח מכך, להשפיע על רגשותי ותגובותי, להיות כאן ועכשיו, להתנתק מהמחשבות, להפתח לאחרים ופשוט לחוות!
המנחה מדהימה, מרגיעה, שלווה ומעוררת השראה והאוירה חמימה ואינטימית.
קטי, תל-אביב"


"נהניתי מאוד, יצאתי שלווה ושלמה יותר. הבנתי כיצד אני יכולה להשפיע ולנווט דברים והתרחשויות הקורים בחיי, והחשוב ביותר לתת אהבה לסובבים אותי.
המנחה מקסימה, מעבירה בחן את התרגילים, קשובה למשתתפים ומעבירה את התובנות בצורה בהירה.
תודה!
עינת (מנהלת שיווק)"


"אחלה סדנה! היו לי 3 שעות של כיף, חום, רגשות וניתוק מהעולם. ליאת"


"זו היתה הפעם הראשונה שלי בסדנה מסוג זה ומאוד נהניתי! האוירה שיצרה המנחה היתה נוחה, נעימה ועניינית, היכולת לחוות את הנלמד מול אנשים אחרים הוסיפה המון. הבנתי מהו הערך של נוכחות ברגע ההווה וקיבלתי כלים מעשיים ליישם זאת בחיי.
תודה!
טלי (מנהלת לשכה)"


"ההזדמנות לחוות את הסדנה עם בן-זוגי היתה בעלת ערך רב עבורי. הסדנה היתה חוויתית ובנויה היטב, החומר היה מקצועי והועבר בצורה מעניינת ונעימה. שרון, את מקסימה ומעבירה בצורה מדהימה את התכנים, את בנאדם מדהים.
תודה רבה!
גילת (מגשרת)


"למדתי להסתכל על דברים בפרופורציות נכונות, לא להגיב ישר וליצור התנגדות, הפקתי ערך גבוה במיוחד מלחוות את התחושה שיוצר פרגון.
יובל (מנהל מכירות)"


"ההשתתפות בסדנה יצרה לי בהירות לגבי הדברים בהם אני רוצה להתמקד בחיי וחידוד של כל מה שאני רוצה לשפר. התרגילים המעשיים אפשרו לי חוויה רגשית חשובה.
היה אחלה!
הדס (מעצבת בגדי ילדים)"


"הסדנה נתנה לי תובנות כיצד לשלוט בכעסים ובתסכול, לאהוב, לכבד ולפרגן לעצמי. האוירה היתה נעימה ומהנה!
נירית (שוזרת פרחים)"


"הגעתי כדי לעשות לי שקט - קיבלתי כלים - ואני יוצאת לדרך כדי להפעיל אותם!
זוהרה (אמנית)"


"סדנה מאוד מעניינת, חכמה ומקורית שהועברה בצורה נהדרת. לוקחת לחיי יותר שקט נפשי, פחות שיפוטיות ותוספת הערכה עצמית.
סיגל (מנהלת רכש)"


"הגעתי עם בן-זוגי לבוקר של חוויה, ללא מטרות מוגדרות וללא ציפייות מיוחדות מלבד בוקר של ביחד במקום חדש ומסקרן. הובטח לי שהחוויה תהיה חיובית ויישומית ועד כמה שהבטחה זו מולאה! הבוקר הפך לחוויה מיוחדת במינה עבורי. חוויה של כמה שעות שהמשיכה ועדיין ממשיכה להדהד בראשי מאז וזו הוכחה שהדברים אכן עובדים ומחלחלים ויש מה לעשות עם מה שלמדנו בחיינו האישיים.
שאבתי מהיום הזה המון חיוניות, אופטימיות, תובנות ומחשבות חדשות: על עצמי ועל דברים שהייתי רוצה להקדיש להם יותר תשומת לב ביומיום.
יצאתי עם חיוך גדול ואני מאושרת שלא פיספסתי את ההזדמנות.
תודה!

אפרת (יועצת ארגונית)"


"חוויתי שלוש שעות מרתקות של תובנות כלים ותרגילים לחיים טובים ומאושרים, שהועברו בצורה מקצועית ומעניינת.
ממליץ בחום!
גיא (מנכ"ל)"


"חזרתי מהסדנה עם מצב רוח מרומם, ותחושה שאפשר לשנות ולא חייבים להכנע או להשלים עם מצבי רוח וכד'. חוויתי חוויות וקבלתי מתנות שלא ידעתי על קיומם. האוירה בסדנה היתה טובה וחברית, והרגשתי שאנשים נפתחו ונוצרה אינטימיות.
שוב תודה,
ניצה (אשת חינוך)"


"אני יוצאת עם תחושה של התרגשות וכיף. קיבלתי כלים אופרטייביים לשימוש בחיי היום-יום. ההנחייה היתה אותנטית, יצרה אינטימיות והדוגמאות האישיות שהובאו חיזקו את הלמידה.
מירב (מטפלת באומנויות)"


"אני יוצאת עם תחושה אופטימית ורגועה. קיבלתי כלים כיצד להיות חיובית גם במצבים מאתגרים, כיצד ליהנות מהרגע מבלי לדאוג כל העת לגבי העתיד, המצב הכלכלי ותעסוקה."
אלינור (רואת חשבון)"


"הסדנה נהדרת! שרון - את נעימה, שקטה ומשדרת רוגע וזה בדיוק מה שאני צריכה. אני לוקחת איתי את השקט שלך ואת ההבנה של כמה חשוב "להיות נוכח".
מיכל (מהנדסת תוכנה)"


"הסדנה אפשרה לי לחוות מהי הוויה ולהבין את תכני האגו היוצרים כעס, שליליות וטינה. ההשתתפות היתה מהנה והוותה צעד משמעותי לעבר המקום אליו אני צועד בחיי.
עומר (מנהל מכירות)"


"נהניתי מאוד מהסדנה, גם מהחלק התיאורטי וגם מהחלק ההתנסותי. במשך שלוש שעות היינו כל הזמן ברגע וחווינו את השלווה והעוצמה שזה מאפשר. עכשיו רק נשאר לקחת את זה לחיי היום יום ובינתיים אני מצליחה.
תודה,
רותי (מנהלת קבוצת פיתוח בהייטק)"


"ההשתתפות בסדנה יחד עם בן-זוגי לימדה אותי דברים חדשים עליו ועלינו כזוג. החלק השני של הסדנה הנוגע בזיהוי דפוסי האגו ובגוף הכאב היה חדש עבורי ותרם לי באופן מיוחד. נהניתי מהדרך הפשוטה בה איפשרת למשתתפים להיות נוכחים לתכנים ולתהליכים ולמדתי רבות מהמידע שהוספת באמצעות הסברים ומענה לשאלות.
מורן (מאמנת אישית)"


"קיבלתי כלים אותם אוכל לשלב בחיי היומיום. תובנות רבות אותן הכרתי קודם לכן קיבלו כאן הגדרה שתאפשר לי כעת ליישמן בחיי. נהניתי והפקתי ערך רב.
נדב (מוסיקאי)"


"הסדנה הוסיפה לי המון! הרבה תובנות וכמה מהן ממש חדשות. למדתי על דפוסי האגו ועל "גוף הכאב" והבנתי כיצד השחרור מהם עשוי להיות מאוד משמעותי ולהשפיע לטובה על חיי.
היה כיף! מחכה לסדנה הבאה!
ליאת (מעצבת גרפית)"

  |  054-6642142  |  info@shahafcoaching.com